Jdi na obsah Jdi na menu
 


SVATÝ MARTIN

1. 10. 2019

 

Vážení rodiče,

           dne 8. listopadu 2019 organizujeme tradiční dobročinný prodej výrobků žáků ZŠ Jungmannovy sady Mělník u příležitosti průvodu Sv. Martina. Výtěžek prodeje je každý rok zaslán na konto Občanské hnutí Přátelé Stonožky (č. 19-0011001359/0800). Hnutí ve spolupráci s Armádou ČR podporuje mezi jinými projekty i výstavbu a vybavení škol ve válkou sužovaných oblastech. O aktuální činnosti hnutí se více dozvíte na http://www.stonozka.org/.

            Do charitativního prodeje budou žáci naší školy tvořit v rámci vyučování drobná díla různého charakteru. Aby byla paleta výrobků pestrá, obracíme se na vás, milí rodiče, zda byste podobně jako v loňském roce dle svého uvážení mohli přispět vlastní tvorbou do prodeje. Věříme, že je mezi vámi řada zručných maminek a tatínků, prarodičů. Uvítáme jakékoliv nápadité předměty, ozdoby, dekorace a malá drobná jedlá potěšení.

Podpořte prosím naše každoroční nadšení a přispějte do předvánočního prodeje i vaším vlastnoručně vyrobeným zbožím. Rozhodnete li se podpořit náš projekt, přineste do školy výrobek určený k prodeji, můžete samozřejmě navrhnout cenu, za kterou ho chcete prodat. Váš výrobek spolu s ostatními nabídneme k prodeji v našem stánku na náměstí Míru. Věříme, že se mezi vámi najdou příznivci a naši podporovatelé a předem vám za to upřímně děkujeme. Odměnou vám bude možnost strávit čas s vašimi dětmi společnou tvorbou a dobrý pocit, že myslíte i na druhé, kteří potřebují naši pomoc.

Výrobky můžete nosit do dopoledne 8.11 2019 do sekretariátu školy.

Za vaši pomoc vám upřímně děkujeme, velice si jí vážíme.

Olga Čermáková

zástupce ředitele

ZŠ Jungmannovy sady Mělník, příspěvková organizace