Jdi na obsah Jdi na menu
 


ASISTENTKA PEDAGOGA - důležité sdělení

14. 4. 2019

 

Vážení a milí rodiče,

mám pro Vás velice radostnou a milou zprávu, kterou již asi stejně víte. Naše asistentka a kamarádka Evička je v radostném očekávání příchodu svého prvního potomka. Pro mě a pro naše děti to však znamená, že se s ní bohužel musíme rozloučit. Ze zdravotních důvodů ukončí činnost asistentky třídy k 15. 4. 2019. Zůstatek finančních částek z Vašich sponzorských darů na platbu třídní asistentky pro školní rok 2018/2019 bude převeden do fondu pro činnost třídy na školní rok 2019/2020. Třídní účet žáků, kteří se nezavázali ke sponzorskému daru na třídního asistenta, bude hrazen v plné výši.

Evičce za všechno, co pro naše děti udělala, zorganizovala a zařídila, z celého srdce děkuji. Byly to krásné chvíle a okamžiky, které jsme všichni s Evou strávili.

Evičko, byla si mou velkou oporou a budeš nám všem moc chybět. S dětmi Tě rádi kdykoli uvítáme. Veliké díky a hodně zdraví, spokojenosti a štěstí s příchodu nového človíčka, po kterém si tolik toužila.